قیمت لامپ هدلایت

قیمت هدلایت خودرو

مجموعه فروشگاه‌های آی ام بی

imbcenter

جهت مشاوره تخصصی در ارتباط با خرید هدلایت با ما تماس بگیرید

نوع محصول
قیمت
هدلایت کره ای hc12000
۱۰/۸۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت T2
۳/۹۵۰/۰۰۰ ریال
هدلایت T2 زرد
۴/۵۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت C1
۲/۹۵۰/۰۰۰ ریال
هدلایت C1 مدل ۲ رنگ
۳/۷۵۰/۰۰۰ریال
هدلایت ۳طرفه گلد
۵/۸۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت ۳طرفه سیلور
۴/۸۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت 4S
۸/۸۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت بلوکالیس
۶/۸۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت ابریشمی
۵/۸۵۰/۰۰۰ ریال
هدلایت اسپایدر C1
۲/۹۵۰/۰۰۰ ریال
هدلایت X3
۷/۸۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت S1
۴/۹۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت ej1
۳/۳۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت ۴طرفه ۰۶
۴/۳۰۰/۰۰۰ریال
هدلایت ۴طرفه ۰۷
۴/۱۰۰/۰۰۰ ریال
هدلایت اسپایدر ۳۰۰۰زرد
۲/۷۵۰/۰۰۰ ریال
هدلایت اسپایدر ۲رنگ
۳/۱۵۰/۰۰۰ ریال

قیمت لامپ هدلایت

قیمت هدلایت چهارطرفه

حتما به خوبی می‌دانید که SMD نام یک تکنولوژی به خصوصی است که در ساخت چراغ هدلایت به کار می‌رود و اصطلاحا هدلایت اس ام دی نامیده می‌شود. این تکنولوژی موجب مصرف انرژی کمتر، وضوح بیشتر و حجم کمتر لامپ می‌شود. اما تعداد SMD های به کار رفته در ساخت هدلایت متفاوت است. در برخی از هدلایت‌ها چهار عدد اس ام دی به کار رفته است که به هدلایت چهارطرفه مرسوم شده است. هدلایت دو طرفه، هدلایت سه طرفه و حتی هدلایت هشت طرفه انواع دیگر هدلایت‌های اس ام دی هستند.برای مشاهده تفاوت هدلایت دو طرفه و چهارطرفه کلیک کنید.بدیهی ست که با افزایش تعداد اس ام دی ها مزایای گفته شده نیز برای لامپ بیشتر خواهد شد. قیمت انواع هدلایت چهارطرفه در بازار ایران قیمتی در رنج 250 هزارتومان تا 600هزار تومان دارد که البته با نوسانات بازار قیمت چراغ هدلایت نیز فراز و نشیب‌های بالایی دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت هدلایت در سال 1400 با فروشگاه آی ام بی سنتر تماس بگیرید.

هدلایت باکیفیت

خرید هدلایت چهارطرفه مدل cob chip

قیمت هدلایت

خرید هدلایت چهارطرفه مدل 06

قیمت هدلایت سه طرفه

گفتیم اس ام دی نام یک تکنولوژی در ساخت لامپ هدلایت است که مزایای قابل توجهی به آن اضافه می‌کند. حال تعداد SMD به کار رفته در هر هدلایت می‌تواند متفاوت باشد. در هدلایت سه طرفه سه عدد اس ام دی وجود دارد که موجب بهبود کیفیت آن می‌شود. انواع هدلایت سه طرفه در بازار ایران با مدل‌ها، ویژگی‌ها و قیمت‌های مختلف عرضه می‌شود که البته هرکدام با توجه به پایه هدلایت خود، برای ماشین‌های خاصی مناسب هستند. در مورد قیمت هدلایت سه طرفه نیز باید گفت که نوسانات قیمتی در بازار ایران موجود عدم ثبات قیمت انواع هدلایت نیز در بازار ایران شده است. اما به طور کلی می‌توان گفت که قیمت هدلایت سه طرفه در سال 99 در حدود 200هزار تومان تا 700 هزار تومان متغیر است و قیمت دقیق آن بستگی به سایر ویژگی‌های لامپ مثل توان مصرفی، پرتاب نور، کیفیت ساخت و… بستگی دارد. در مورد قیمت هدلایت سه طرفه نیز توصیه فروشگاه آی ام بی این است که با ما تماس بگیرید تا هم قیمت دقیق و به روز چراغ هدلایت را بدانید و هم در مورد انتخاب هدلایت مناسب با ماشین خود مشاوره تخصصی بگیرید. ممکن است حتی هدلایت سه طرفه برای خودرو شما مناسب نباشد.همچنین برای مشاهده آموزش نصب هدلایت ماشین کلیک کنید.

پرنورترین هدلایت

خرید هدلایت سه طرفه مدل گلد

هدلایت سه طرفه

خرید هدلایت سه طرفه مدل سیلور

جهت مشاوره تخصصی و رایگان در رابطه با خرید هدلایت مناسب با ما تماس بگیرید.

قیمت هدلایت COB

COB نیز یکی از روش های مونتاژ LED ها است . در این روش تعداد زیادی از LED را از طریق اتصالات بسیار ظریف بر سطح بورد مونتاژ کرده و روی آن را با لایه ای از سیلیکون می پوشانند . COB مخفف CHIP ON BOARD می  باشد. چیپ های COB این روزها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . علاوه بر قیمت تمام شده اقتصادی ، امکان چیدمان در سطح های زیادی را دارند که COB ها را به یکی ازمحبوب ترین LED ها در صنایع ساختمان تبدیل نموده است . با آن که کاربرد و محبوبیت COB ها در صنایع ساختمانی و دکوراسیون رو به افزایش است اما در صنعت خودرو نتوانستند چندان جایگاه مناسبی را پیدا کنند . گستردگی سطح مونتاژ و میزان بهره نوری پایین (Lm/W) منجر شده تا در صورت استفاده ازCOB ها خصوصا برای نوردهی اصلی (هدلایت ها) شاهد پراکندگی و عدم امکان ایجاد الگوی استاندارد نوردهی باشیم . اما قیمت اقتصادی آن در مقایسه با دیگر تکنولوژی های LED باعث شده تا بسیاری از تولید کنندگان به استفاده از این چیپ ها در هدلایت های خود روی آورند . این چیپ ها دارای بهره نوری معادل ۵۰ الی ۸۰ لومن وات می باشد.

 

هدلایت CSP

از آنجایی که نیاز به کاهش ابعاد و اندازه ، نازک تر شدن ، سبک تر شدن و باریک تر شدن به طور روزافزونی رو به افزایش است CSP ها نمونه های بی رقیبی هستند . تکنولوژی مونتاژ CHIP SCALE PACKAGE یا همان CSP در واقع نوعی از C4 یا FLIP هستند که با استفاده از چیدمان مستقیم بر روی یک پکیج (معمولا ۳ عددی) علاوه بر اشغال فضای بسیار محدود و امکان انطباق بالا و بسیار نزدیک به لامپ های فیلامانی در حال حاضر یکی از بهترین انتخاب ها در صنعت خودروسازی و به خصوص لامپ های LED که در AFTER MARKET (بازار لوکس) عرضه می شوند هستند .این تکنولوژی امکان ایجاد بهره نوری بالایی در حدود ۱۱۰  لومن وات را دارد که بر خلاف ظاهر بسیار کوچک و فشرده آن خروجی نوری بسیار قدرتمندی دارد.

قیمت هدلایت CSP

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع  هدلایت خودرو و قیمت دقیق و همچنین اطلاع از قیمت شیشه دودی 35 درصد  با ما تماس بگیرید یا نام و شماره تماس خود را ارسال کنید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند:

انواع چراغ خودرو

هر چراغی که در خودروها وجود دارد برای مقصودی خاصی در نظر گرفته شده است و می توان گفت وجود هیچ چراغی در ماشین بی دلیل نیست.علاوه بر چراغ  عقب و جلو ماشین و چراغ ترمز خوردرو، چراغ سقف، چراغ اضطراری خودرو، چراغ مه شکن خودرو، چراغ صندوق عقب، چراغ سیار خودرو و چراغ خطر عقب از چراغ های لازم و کاربردی اتومبیل هستند که بنابر شرایط مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.یکی از چراغ های بسیار کاربردی چراغ مه شکن است که همیشه در جاده های مه آلود و شرایط برفی و بارانی به کمک رانندگان می آید. در این شرایط جوی، طبیعی است که دید راننده پایین آمده و استفاده از چراغ مه شکن ضرورت می یابد.گزینه تازه ای که در میان خودروهای امروزی وجود دارد، استفاده از چراغ ال ای دی است. این چراغ اتومبیل مدرن از جمله مواردی است که طرفداران زیادی پیدا کرده، به اندازه ای که بسیاری از افراد ظاهر اتومبیل خود را با استفاده از چراغ های ال ای دی زیباتر می کنند. مصرف انرژی کمتر، در مقابل نور بیشتر و عمر بالاتر و نصب بدون درد سر در کنار زیبایی دو چندان آن از عوامل محبوبیت این مدل چراغ های مدرن است.بدون شک چراغ ال ای دی از عناصر اصلی ماشین های اسپرت است و این سبک چراغ ها در ماشین اسپرت جلوه بیشتری پیدا می کنند. چراغ‌های به کار رفته در اکثر ماشین‌های مورد استفاده در ایران، به خصوص خودورهای ملی از نوع لامپ هالوژنی هستند که نسبت به نسل جدید لامپ‌های خودرو قدیمی‌ترند. انواع چراغ‌ خودرو در رنگ‌های مختلف یخی، سفید، آبی و… با توان پرتاب قوی و متفاوت مانند لامپ HID، لامپ SMD و لامپ LED در تکنولوژی‌های جدید عرضه شده‌اند و با نام‌های تجاری لامپ هدلایت یا لامپ زنون خودرو مورد استفاده صاحبان خودرو هستند. البته هدلایت و زنون تفاوت‌های زیادی باهم دارند که هرکدام موارد استفاده و کاربردهای خود را دارند. 

چراغ هدلایت

چراغ هدلایت چیست و چه کاربردی دارد؟

هدلایت یکی از انواع لامپ‌های موجود در بازار است که شما می‌توانید با استفاده از آن مزایا و آپشن‌های قابل توجهی به خودرو خود اضافه کنید. اما هدلایت برای چه کسانی مناسب است؟ لامپ ال ای دی هدلایت نسب به لامپ‌های دیگر مزایایی دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به عدم اتلاف زمان در…

لامپ زنون

لامپ زنون چه فرقی با چراغ هدلایت دارد؟

لامپ زنون یک محفظه پر شده از گاز زنون و ایزوله شده است که هیچ درزی به خارج ندارد. گاز زنون درون محفظه با وجود دو قطب الکترود در اثر یک نیروی الکتریکی و تخلیه بار، نور شدید و درخشانی از خود ساطع می‌کند. زنون از جنبه‌های مختلفی با سایر لامپ‌ها  تفاوت دارد که این تفاوت‌ها…

لامپ های ال ای دی و اس ام دی خودرو

لامپ های ال ای دی (LED) و اس ام دی (SMD)، نسل جدیدی از لامپ ها هستند که امروزه کاربرد های فراوانی پیدا کرده اند و مزیت های بسیاری دارند که به چند مورد اشاره کرده ایم: 

 • مصرف انرژی بسیار کمتر
 • تولید گرمای ناچیز
 • نور یکنواخت و متمرکز
 • تولید رنگ های مختلف (برخلاف لامپ های هالوژنی که فقط نور زرد تولید میکنند)
 • امکان نصب و استفاده در قسمت های مختلف خودرو
 • دوام و طول عمر بالاتر

همه ی این مزایا باعث شده است تا امروزه لامپ های LED و SMD  بعنوان بهترین لامپ خودرو، جایگزین لامپ های قدیمی در بسیاری از قسمت های اتومبیل بشوند.لامپ ال ای دی و اس ام دی امروزه در قسمت های مختلف خودرو مورد استفاده قرار میگیرد از جمله:

 • لامپ هدلایت
 • لامپ مه شکن خودرو
 • لامپ سقف خوردو
 • لامپ صندوق عقب
 • لامپ روشنایی داخلی
 • لامپ پلاک خودرو

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که لامپ های ال ای دی و اس ام دی، با پایه های مختلفی تولید و عرضه میشوند. در هنگام خرید توجه داشته باشید که پایه مناسب (پایه آریای، پایه درختی …) با سوکت محل مورد نظر برای نصب لامپ را انتخاب نمایید تا در هنگام نصب لامپ با مشکل مواجه نشوید. 

جهت مشاوره تخصصی و رایگان در رابطه با خرید هدلایت مناسب با ما تماس بگیرید.

زنون آی ام بی سنتر

فروشگاه آی ام بی عرضه کننده ضبط بلوتوث دار ارزان ،… می باشد و همچنین سابقه‌ی درخشانی در فروش آنلاین لوازم جانبی خودرو دارد .جهت خرید انواع هدلایت‌های مختلف متناسب با ماشین خود یا اخذ نمایندگی محصولات با ما در تماس باشید.

5/5 ( 1 نظر )