دزدگیر

راهنمای خرید دزدگیر ماشین

راهنمای خرید دزدگیر ماشین

دزدگیر ماشین چیست و چه کاربردی دارد؟

از آنجا که خودرو یکی از دارایی های گران قیمت هر فرد به شمار می‌رود نگهداری و حفظ امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است. از طرفی ماشین نسبت به سایر دارایی‌ها بیشتر مورد توجه سارقین است. پس برای حفظ امنیت ماشین چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم؟ دزدگیر یکی از شناخته شده ترین روش هاست. دزدگیر یا همان سیستم امنیتی خودرو در واقع وسیله‌ای است که به هنگام گذشتن از یک حریم خصوصی یا شکستن قفل، از طریق ایجاد و اعلام صدا، این عمل غیر قانونی را اعلان می‌کند.

دزدگیر ماشین

انواع دزدگیر ماشین

دزدگیر خودرو عمری در حدود یک قرن دارد و در طول این زمان با پیشرفت تکنولوژی و همین‌طور تغییر نیاز مردم، پیشرفت قابل توجهی داشته است. یک دزدگیر ساده که تنها قابلیتش سیستم اعلام صدا بود، امروزه می‌تواند در مواقع ضروری با شما تماس بگیرد، موقعیت و حتی حرکت ماشین شما را نشان دهد. وقتی به قصد خرید دزدگیر به سایت یا مغازه فروش لوازم جانبی خودرو وارد شوید، با حجم انبوهی از انواع مدل‌های دزدگیر ماشین با قابلیت‌ها و قیمت‌های مختلف روبرو می‌شوید و ممکن است انتخاب مناسب‌ترین دزدگیر کمی پیچیده و گیج کننده باشد. مجموعه فروشگاه‌های آی ام بی قصد دارد در این مقاله ضمن معرفی کامل انواع دزدگیر ماشین، به تمام سوالات شما نیز در این مورد پاسخ دهد. با ما همراه باشید…! 

دزدگیر ساده

دزدگیر ساده

دزدگیر ساده اولین و ابتدایی ترین شکل دزدگیر ماشین است که اتفاقا در ایران افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند (شاید بخاطر قیمت کمترش نسبت به سایر مدل‌ها!).  این دزدگیر در صورت وارد شدن ضربه به ماشین یا باز شدن غیر مجاز ماشین با صدای آژیر شما و دیگران را مطلع می‌کند و محدوده آنتن دهی آن حداکثر در حدود چهارصد متر است. ظاهری بسیار ساده دارد و چندان ترغیب کننده نیست و دارای قابلیت باز و بسته کردن درها و صندوق خودرو از راه دور نیز است. 

 • مزایای دزدگیر ساده: احتمالا تنها مزیت این نوع از دزدگیر نسبت به سایر مدل‌ها ارزان قیمت بودن آن است. 
 • معایب دزدگیر ساده: اولا به خاطر برد آنتن دهی ضعیف باید نزدیک خودرو باشید و در فواصل دورتر بکار نمی‌آید. دوما به خاطر یکی بودن صدای آژیر تمام این نوع از دزدگیرها، تشخیص آژیر دزدگیر خود از صدای سایر ماشین‌ها سخت و معمولا موجب بی توجهی به صدای آژیر می‌شود. سوما در صورت احساس خطر نیز نوع خطر را نشان نمی‌دهد. 

دزدگیر تصویری

دزدگیر تصویری

دزدگیرهای تصویری به روز ترین و پیشرفته‌ترین نسل دزدگیرهای ماشین هستند. علاوه بر قابلیت‌های ریموت‌های ساده، امکانات هیجان انگیز دیگری نیز به این دزدگیرها اضافه شده است. روی این دزدگیرها صفحه نمایش LCD کوچکی نصب شده است که وضعیت ماشین را به طور دقیق نشان می‌دهد و حدود یک کیلومتر تا دو کیلومتر برد دارد و اگر دورتر از این فاصله هم باشید که قادر به شنیدن صدای آژیر نباشید، ریموت دزدگیر با ویبره و لرزش شما را از وجود خطر آگاه خواهد کرد. منظور از نشان دادن وضعیت دقیق ماشین این است که به عنوان مثال اگر در ماشین به طور غیر غیر مجاز باز شود، صفحه نمایش روی ریموت نشان می‌دهد که دقیقا کدام در باز شده است یا اگر در کاپوت باز شده باشد در کاپوت را نشان می‌دهد. مثال دیگری از نشان دادن وضعیت دقیق خودرو مربوط به قفل یا باز بودن درهای ماشین است زمانی که فراموش کرده اید درها را بسته‌اید یا خیر، با یک نگاه به صفحه نمایش ریموت که در دست دارید میتوانید وضعیت را ببینید. دزدگیر تصویری قابلیت جالب دیگری هم دارد و آن قفل شدن درهای ماشین با دور شدن شما از ماشین و یا باز شدن آنها با نزدیک شدن شما به ماشین است. خیلی هیجان انگیز نیست که وقتی نزدیک ماشین خود می‌شوید، درهایش به صورت اتوماتیک به رویتان باز شوند؟

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

به این نوع از دزدگیرها، دزدگیرهای سیم کارت خور نیز گفته می‌شود چون قابلیت نصب سیم کارت در خود را دارد. سیم کارت نصب شده در دزدگیر امکان ردیابی خودرو را به شما می‌دهد و در صورت سرقت خودرو می‌توانید مکان دقیق آن را بیابید. برای اینکار برنامه مربوط به ردیاب دزدگیر ماشین خود را روی گوشی یا تبلت یا کامپوتر خود نصب کرده و به صورت آنلاین یا آفلاین مکان دقیق ماشین را روی نقشه مشاهده می‌کنید. این دزدگیر در دو حالت بسیار کارساز است. اولا موقعی که سوییچ داخل خودرو جای دیگری به جا مانده که در این صورت با یک تماس می‌توانید ماشین خود را روشن کنید. دوم در صورت سرقت خودرو که می‌توانید ماشین را از راه دور خاموش کرده و مانع از دور کردن ماشین خود توسط دزد عزیز شوید.

استارت از راه دور

استارت از راه دور

دزدگیر استارت خور آخرین نسل دزدگیر های ماشین است که تمام تکنولوژی موجود برای یک دزدگیر را در خود دارد. علاوه بر تمام قابلیت‌های گفته شده در دزدگیرهای بالا، دزدگیر تصویری استارت خور همانطور که از اسمش پیداست قابلیت روشن و خاموش کردن ماشین از راه دور را دارد. در فصل زمستان وقتی قصد عزیمت دارید و میخواهید ماشین موقع سوار شدن شما گرم شده باشد، چند دقیقه قبل از حرکت بدون اینکه سوار ماشین شوید از راه دور آن را روشن میکنید تا موتور گرم شود و هم می‌توانید بخاری را برای گرم شدن فضای داخل ماشین روشن کنید. البته در نظر داشته باشید که دزگیر ساده و معمولی نیز قابلیت تبدیل شدن به دزدگیر استارتی را دارد. این کار توسط متخصصین و با استفاده از محصولات و رله‌های ویژه انجام می‌شود. 

قیمت دزدگیر ماشین | دزدگیر ارزان

قیمت دزدگیر

قیمت لوازم خودرو هم مانند هر کالایی یکی از فاکتورهای مهم در تصمیم گیری خرید آن کالاست. قیمت دزدگیر ماشین با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و امکانات مختلف رنج قیمت گسترده‌ای دارد. از طرفی شرایط نابسامان و بی ثبات بازار موجب تغییر قیمت کالاها در فواصل زمانی کوتاه می‌شود و تشخیص قیمت واقعی یک دزدگیر ماشین با برند و امکانات ویژه سخت می‌شود. در نظر داشته باشید که علاوه بر برند و شرکت سازنده دزدگیر ماشین، مواردی از ویژگی‌های یک دزدگیر نیز در قیمت آن تاثیر گذار است. یکی از آنها میزان برد دزدگیر است که با قیمت آن رابطه مستقیم دارد. مورد دیگر امکانات جانبی دزدگیر است. با پیشرفت تکنولوژی دزدگیر ساده علاوه بر وظیفه اصلی خود یعنی حفظ امنیت ماشین، قابلیت‌های دیگری نیز یافته است که هرچه میزان این قابلیت‌ها و امکانات جانبی بیشتر باشد، قیمت دزدگیر نیز بالاتر است. امروزه قیمت حدودی انواع دزدگیر ساده در رنج 170 هزار تومان تا 450 هزار تومان و قیمت حدودی دزدگیر تصویری در رنج 500 هزار تومان تا یک میلیون و 300 هزار تومان است. هیچ ارزانی بی علت نیست. اگر به دنبال ارزانترین دزدگیر هستید در نظر داشته باشید که کالای خریداری شده شما، یا از نظر امکانات یا از نظر کیفیت باید نسبت به سایر مدل‌ها ضعیف‌تر باشد. اما این دلیلی برای فرار کردن از دزدگیر ارزان قیمت نیست چراکه ممکن است شما اصلا امکانات جانبی و مازاد یک دزدگیر را نیاز نداشته باشید و صرفا به دنبال حفظ امنیت ماشین خود باشید. در این صورت می‌توانید دزدگیر ساده و معمولی را با کیفیت خوب و قیمت معقول خریداری کنید. 

مجموعه فروشگاه‌های آی ام بی تولید کننده و عرضه کننده انواع لوازم لوکس خودرو از جمله دزدگیر ماشین، برچسب دودی، دوربین خودرو و… آماده مشاوره و راهنمایی رایگان شما عزیزان می‌باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت انواع دزدگیر ماشین و سایر لوازم خودرو با شماره‌های زیر تماس بگیرید. 

بهترین دزدگیر ماشین کدام است؟

این روزها شرکت‌ها و برندهای مختلفی در حوزه تخصصی دزدگیر ماشین به صورت تولید کننده داخلی و یا در قالب واردات فعالیت می‌کنند. هر کدام از برندها خصوصیات ویژه خود را دارند که بر اساس نیازهای مختلف مردم پاسخ گوی احتیاجات بازار هستند. از بین انبوهی از برندهای مختلف ما چند برند معتبر و با کیفیت را معرفی می‌کنیم تا بتوانید با ذهنی باز و آگاهی کامل اقدام به خرید دزدگیر کنید. با ما همراه باشید…!

بهترین دزدگیر ماشین
ایزیکار

دزدگیر هوتای

دزدگیر هوتای

هوتای یکی از معروف‌ترین و پر مصرف‌ترین برندهای دزدگیر ماشین در ایران است که طرفدارن زیادی به خود جذب کرده است. دلیل موفقیت برند هوتای به دو نکته ‌ی کیفیت بالا و قیمت معقول و مناسب آن برمی‌گردد. هوتای انواع مختلف دزدگیر ماشین را اعم از دزدگیر ساده و ردیاب و تصویری و… تولید و به بازار عرضه می‌کند. در اینجا می‌توانید سه نمونه از محصولات دزدگیر برند هوتای را مشاهده کنید و یا برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد مدل‌های دیگر با شماره‌هایی که در پایین مطلب درج شده است، تماس بگیرید. 

چند نمونه دزدگیر هوتای

دزدگیر تصویری هوتای

دزدگیر تصویری هوتای

دزدگیر ساده هوتای

دزدگیر ساده هوتای

ریموت هوتای

ریموت هوتای

جهت استعلام قیمت دزدگیر هوتای، مشاهده انواع مدل‌ها و خرید برند هوتای با ما تماس بگیرید

دزدگیر استیل میت

دزدگیر استیل میت

استیل میت تولید کننده انواع لوازم خودرو از جمله انواع دزدگیر ساده و تصویری، سنسور دنده عقب، سیستم در باز کن اتوماتیک و… است که کیفیت و اصالت این برند زبانزد مردم می‌باشد. برند استیل میت در واقع یک تولید کننده در کشور چین است که از سالهای دور تا کنون در زمینه فعالیت خود بسیار موفق عمل کرده است. هر مدل و هر قیمتی که برای خرید دزدگیر ماشین مد نظر شما باشد، می‌توانید از برند استیل میت انتخاب خوبی داشته باشید. در اینجا می‌توانید سه نمونه از محصولات دزدگیر برند استیل میت را مشاهده کرده و خریداری کنید و یا برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد مدل‌های دیگر با شماره‌هایی که در پایین مطلب درج شده است، تماس بگیرید. 

چند نمونه دزدگیر استیل میت

دزدگیر تصویری استیل میت

دزدگیر تصویری استیل میت

دزدگیر ساده استیل میت

دزدگیر ساده استیل میت

ریموت استیل میت

ریموت استیل میت

جهت استعلام قیمت دزدگیر استیل میت، مشاهده انواع مدل‌ها و خرید برند استیل میت با ما تماس بگیرید

دزدگیر ماجیکار

دزدگیر مجیکار

علاوه بر دو مدل معرفی شده، برندهای پر مصرف دیگری نیز در ایران وجود دارند که یکی از آنها دزدگیر مجیکار یا ماجیکار است و حتی اگر ماشین نداشته باشید حتما این اسم را شنیده‌اید. اصالت این برند به کشور کره جنوبی برمی‌گردد که از سال 1393 برای اولین بار وارد عرصه سیستم‌های حفاظتی خودرو شد. برند ماجیکار نیز همانند برندهای مطرح دیگر تاکنون افتخارات، موفقیت‌ها و جذب مشتری بالایی داشته است. انواع دزدگیر ساده و تصویری ماجیکار را با کیفیت خوب و قیمت متناسب می‌توانید در ایران خریداری کنید و از خرید خوب خود لذت ببرید. 

چند نمونه دزدگیر مجیکار

دزدگیر تصویری ماجیکار

دزدگیر تصویری ماجیکار

قیمت دزدگیر ماجیکار

پک دزدگیر مجیکار

ریموت دزدگیر ماجیکار

ریموت مجیکار

جهت استعلام قیمت دزدگیر ماجیکار، مشاهده انواع مدل‌ها و خرید برند مجیکار با ما تماس بگیرید

خرید دزدگیر

دزدگیر هوتای
 • مدل: هواتای تصویری 130
 • برد تقریبی: 700 متر
 • امکانات: کاور مخصوص و دو ریموت شارژی
دزدگیر ماشین هوتای
 • مدل: هواتای ساده آنتن دار
 • برد تقریبی: 700 متر
 • امکانات: دو خروجی چشم اولتراسنیک
دزدگیر هواتای
 • مدل: هواتای تصویری شماره 110
 • برد تقریبی: 700 متر
 • امکانات: ریموت باطری خور
برند استیل میت
 • مدل: استیل میت ساده 838D
 • برد تقریبی: 400 متر
 • امکانات: آنتن دار و دارای کارت طلایی
دزدگیر استیل میت
 • مدل: استیل میت تصویری ردبت 8006
 • برد تقریبی: 1000 متر
 • امکانات: دو عدد ریموت تصویری و شارژی
دزدگیر ماشین استیل میت
 • مدل: استیل میت ساده پنج دکمه 838G
 • برد تقریبی: 600 متر
 • امکانات: دارای کارت طلایی و گارانتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دزدگیر  و مشاوره تخصصی رایگان با ما تماس بگیرید

مرکز تماس

سوالات پر تکرار در مورد دزدگیر ماشین

تا اینجای مطلب دزدگیر ماشین را از ابعاد مختلف بررسی کردیم و در مورد کاربرد، انواع مختلف، قیمت و برندهای دزدگیر ماشین صحبت کردیم. اما می‌دانیم ممکن است شما سوالاتی در مورد دزدگیر داشته باشید که هنوز پاسخی برای آنها نیافته‌اید. در ادامه می‌خواهیم به این سوالات پاسخ دهیم. 

درست است که این سوال به شدت ذهن شما را به خود مشغول کرده است اما در نظر داشته باشید که نوع ماشین و الویت‌های هر فردی با دیگری متفاوت است و پیچیدن یک نسخه کلی برای همه کار درستی نخواهد بود. برای پیدا کردن مناسب‌ترین دزدگیر ماشین خود با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید. 

از آنجاکه سیستم حفاظتی پراید قدیمی بوده و احتمال سرقت در آن بالاست توصیه می‌شود برای حفظ بیشتر امنیت ماشین خود از دزدگیرهای جدید تر با برد بالا استفاده شود.

خیر. انواع مختلفی از دزدگیرها هستند که برای موتور سیکلت و حتی افراد سالمند نیز کاربرد دارند. 

چگونه حساسیت دزدگیر را کم یا زیاد کنیم؟

حساسیت دزدگیر نصب شده در ماشین قابل تنظیم است. این کار توسط دکمه مخصوصی که در سیستم دزدگیر تعبیه شده است انجام می‌شود. با استفاده از این دکمه می‌توانید حساسیت دزدگیر را از خیلی کم تا خیلی زیاد در هر میزانی که بخواهید تنظیم کنید. به عنوان مثال اگر حساسیت دزدگیر بسیار بالا باشد در مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد موجب ایجاد صدای آژیر بی مورد و آزار دهنده می‌شود بنابراین بهتر است حساسیت دزدگیر را در چنین مواردی کاهش دهیم. برعکس این مورد نیز برای افزایش حساسیت دزدگیر صادق است. 

حساسیت دزدگیر ماشین
4.8/5 ( 5 نظر )